organigrama

Direcció General
Félix Ortega
  1. Secretària
    Núria Rizo
      1. Direcció operativa de Recursos econòmics i Serveis generals
        Montse Charle
      2. Direcció operativa de Serveis jurídics
        Àngel Pascual
      3. Direcció operativa de Projectes internacionals
        Cristina Gil
      4. Direcció operativa de Tecnologia
        Marc Puente
      5. Direcció operativa de Comunicació
        Maria Vilà
      6. Responsable de projectes de City branding
      7. Responsable de projectes de Desenvolupament de zones econòmiques
        Josep Piqué
    1. Direcció Corporativa de Desenvolupament Organitzatiu
      Pep Marquès
      1. Direcció operativa de Gestió del talent corporatiu
        Núria Massip
      2. Direcció operativa d'Organització i Qualitat
        Alícia Egea
      3. Direcció operativa de projectes de Transformació organitzativa
        Juan Antonio Ramos
    2. Direcció Executiva d'Emprenedoria, Empresa i Innovació
      Lorenzo di Pietro
      1. Direcció operativa de serveis a les Empreses
        Jaume Baró
      2. Direcció operativa de serveis d'Emprenedoria
        Montse Basora
      3. Direcció operativa de Foment del Talent Digital
        Sara Díaz
      4. Direcció operativa de projectes d'Innovació empresarial
        Anna Majó
      5. Direcció operativa de Promoció del sector del disseny
        Mireia Escobar
      6. Suport a la Direcció de Turisme
      7. Suport a la Direcció de Promoció de ciutat
    3. Direcció Executiva de Desenvolupament Socioeconòmic de Proximitat
      Emília Pallàs Zenke
      1. Direcció operativa d'Innovació socioeconòmica
        Elisenda Vegué
      2. Direcció operativa de Desenvolupament de proximitat
        Esmeralda Blasi
    4. Direcció Executiva d'Estratègies de Foment de l'Ocupació
      Paco Ramos
      1. Sots direcció Executiva d'Estratègies de Foment de l'Ocupació
        Àfrica Cardona
      2. Direcció operativa d'Orientació i Mercat de treball
        Carol Lorenzo
      3. Direcció operativa d'Ocupabilitat inclusiva i Formació
        Lourdes Sugrañes
      4. Direcció operativa de Treball
        Loles Martínez
      5. Direcció operativa d'Anàlisi i gestió del coneixement
        Lorena Ventura